Afbeelding

Spectaculair mudrun evenement: Tot de Nek in de Drek!

Sport en vrije tijd

VRIEZENVEEN - Het is moeilijk te missen: overal in het dorp hangen de spandoeken en de transporten met obstakels zijn onder begeleiding van zwaailampen door Vriezenveen gereden. Vrijwilligers werken dag en nacht om alle hindernissen op tijd op hun plek te krijgen. Het is bijna zover. Op 6 juli zal Vriezenveen opnieuw het toneel zijn voor het spectaculaire evenement ‘Tot de Nek in de Drek’.

Dit jaar belooft een nog groter succes te worden dan vorig jaar. Het aantal deelnemers heeft een recordhoogte bereikt, wat garant staat voor een waar spektakel. Maar het zijn niet alleen de sportievelingen die Vriezenveen zullen bezoeken. “Op zaterdag 6 juli verwachten we tussen de 30.000 en 35.000 bezoekers verspreid over de hele dag.”

Ook als je geen sporter bent, valt er genoeg te beleven tijdens Tot de Nek in de Drek. Het evenement is niet alleen een uitdagende Obstacle Mud Run, maar ook een fantastisch familie-uitje vol muziek en plezier. ’s Morgens zullen de allerkleinsten de dag openen, een kinderplezier dat je niet wilt missen. De hele dag door zullen, onder deskundige leiding van onze vrijwilligers, de verschillende afstanden om de 10 minuten vertrekken. Vanaf de middag zal er livemuziek te horen zijn op ons podium op het hoofdterrein en de foodtrucks staan de gehele dag voor jullie klaar. ’s Avonds zullen dj-sounds de manege vullen en is er livemuziek op het buitenterrein.

“Nu het Nederlandse elftal op miraculeuze wijze is doorgegaan door ons fantastisch voetbal te laten zien, willen we ze uiteraard niet laten vallen. We zijn bezig om een groot scherm te regelen en een licentie aan te vragen zodat we live onze helden kunnen toejuichen. Kortom, er is voor ieder wat wils, van jong tot oud. Om het Nederlandse elftal te ondersteunen, zullen we het evenement extra speciaal maken door het deelnemersveld oranje te laten kleuren. Deelnemers, pas dus op dat je niet al te vies wordt!”

Kom op 6 juli naar Vriezenveen en beleef een onvergetelijke dag vol sport, modder en plezier. Tot de Nek in de Drek belooft een dag te worden die je niet wilt missen!

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding